Digiturk Üyeliğin Pasife Çekilmesi!

Çağlar G. |

Digiturk play üzerinden tüm maçların izleme paketini satın aldım. Maçları sorunsuzca izlerken üyeliğim haberim olmadan pasif hale getirilmiş. Sisteme giriş denemesi sonucunda bununla ilgili hiçbir bilgi verilmiyor. Hata oluştu gibi genel bir ifade ile mesaj veriliyor. Şifremi unuttum süreci ile ancak üyeliğin pasif hale getirildiğini öğrenebiliyoruz. İki hafta boyunca müşteri hizmetlerini aramama rağmen, her aramamda genel merkez tarafından aranıp bilgilendirileceksiniz deniyor. Bizim yetkimiz yok merkez tarafından pasifleştirilmiş deniliyor. Sorunumun bir an önce çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağlar G.
  19 Kasım
  17:11

  Ürün Satmak İçin Telefonuma Ulaşılırken Çözüm Beklediğim Bir Konuda Tarafıma Ulaşılamaması Gibi Bir Bahane İleri Sürülmesi Komik Oluyor. Call Center ınıza Giriş Yaparken Telefon Numarası vs. Zatren Veriyoruz. Müşteri Temsicisine Telefon Numaramızı Bırakıyoruz. Onu Geçtim Üyelikte Kullandığım Mail Adresine Dahi Herhangi Bir Bilgi Mesajı Gelmedi. Her Şikayet Altına Copy Paste Aynı Cevabı Verip Duruyorsunuz.

 • 17 Kasım
  18:00

  Sayın Ç. G. ' ye irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.com.tr , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri