16 Kasım 2015

Digiturk Üyeliğin Pasife Çekilmesi!

Digiturk play üzerinden tüm maçların izleme paketini satın aldım. Maçları sorunsuzca izlerken üyeliğim haberim olmadan pasif hale getirilmiş. Sisteme giriş denemesi sonucunda bununla ilgili hiçbir bilgi verilmiyor. Hata oluştu gibi genel bir ifade ile mesaj veriliyor. Şifremi unuttum süreci ile ancak üyeliğin pasif hale getirildiğini öğrenebiliyoruz. İki hafta boyunca müşteri hizmetlerini aramama rağmen, her aramamda genel merkez tarafından aranıp bilgilendirileceksiniz deniyor. Bizim yetkimiz yok merkez tarafından pasifleştirilmiş deniliyor. Sorunumun bir an önce çözülmesini istiyorum.

Çağlar 71 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar 19 Kasım 2015

    Ürün Satmak İçin Telefonuma Ulaşılırken Çözüm Beklediğim Bir Konuda Tarafıma Ulaşılamaması Gibi Bir Bahane İleri Sürülmesi Komik Oluyor. Call Center ınıza Giriş Yaparken Telefon Numarası vs. Zatren Veriyoruz. Müşteri Temsicisine Telefon Numaramızı Bırakıyoruz. Onu Geçtim Üyelikte Kullandığım Mail Adresine Dahi Herhangi Bir Bilgi Mesajı Gelmedi. Her Şikayet Altına Copy Paste Aynı Cevabı Verip Duruyorsunuz.

  • Digiturk Temsilcisi17 Kasım 2015

    Sayın Ç. G. ' ye irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön