Digiturk Üyeliğim Pasif Duruma Geçti Hala Dönüş Yapılmadı!

Mert H. |

Üyeliğim Pasif Duruma Geçti Hala Dönüş Yapılmadı; 3 haftadır hala aranacağım söylenildi hala arayan yok GS - BJK maçı dahil son üç haftadaki bütün maçları izleyemedim. Digiturk Play üyeliğim var ben bunun ücretini peşin kredi kartı ile verdim ve hizmetimi alamıyorum, şu an bu nasıl bir yanıltmacadır, Ben bunun üzerine gideceğim benim gibi mağdur dolu tüketici hakkı olarak para verdim ürünü ya da hizmetimi alamadım var mı böyle bir dava hadi geçtim sorun olur bir şey olur, müşteri. Hizmetleri. Biz konuya vakıf değiliz merkez sizi arayacak diyor hadi ona da eyvallah 3 haftadır neredesiniz ya yetkililere sesleniyorum bunu kanıtlayacak videolarım var ben kullanmadığım hizmet kadarını iade istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert H.
  21 Ocak
  13:35

  Ne güzel memleket ya istediğiniz gibi kandırın sonra arayacağız deyip aramayın oh ne ala memleket:) hala arayıp soruyorum hala aynı istediğiniz yerde izleyebilirsiniz cevabı alıyorum şaka gibi:)

 • Mert H.
  21 Ocak
  13:33

  Hala bekliyorum sözde arayacaklar iyi bakın sevgili Digiturk şikayetçileri bunu okuyun mutlaka... !

 • 16 Ocak
  17:51

  Sayın M.H. ile 16.01.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Mert H.
  16 Ocak
  17:29

  b. t. k. 'da benim haklı olduğumu söyledi ve buradan söylüyorum bizi şikayet etmişsiniz şikayet.com'dan diyerek müşteri hizmetleri aramasın lütfen yetkili birini arayın ben çözüm istiyorum yoksa bu konu uzayacak ve ben eminim haklılığım ortaya çıkacak.

 • Mert H.
  16 Ocak
  17:27

  Abiler duyuruyorum Digiturk insanları kandırıyor; Digiturk Play üyeliği almadan önce sordum berber dükkanında izleyebilir miyim hem de iki kez evet dediler, bekleme koltuğum da traş yaptığım yer ile beraber toplam 5 kişilik 360 liramı aldılar şimdi toplu yayın yaptınız diye üyeliğimi pasif duruma getirdiler. Sayın Digiturk her şeyi anlıyorum ama beni siz yönlendirdiniz. Bana paramın kalan kısmını geri verin bende sizi şikayet etmeyeyim (hatırlatma sizi hala arayıp berber dükkanında izleyebilir miyim dediğim de müşteri hizmetleri hala evet diyorlar özellikle arayıp test ettim ve kaydettim.) Bununla beraber mahkeme yoluna başvurmamam için size son kez uyarıyorum. b. t. K'ya da bu durumu ileticeğim.

 • 16 Ocak
  16:17

  Sayın M.H. ile 16.01.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Mert H.
  14 Ocak
  12:53

  Şikayetim çözülmedi hala devam ediyor. Müşteri hizmetleri hala aranacağımı söylüyor sabırla bekliyorum ama bu işi mahkemeye taşımak üzereyim müşteri hizmetlerinizle ilgili konuşma kayıtları da elimde mevcut telefon numaram 553 207 20 36 numaram da bu 48 saat süre içerisinde dönüş yapılmazsa suç duyurusunda bulunacağım 5. hafta oldu bekliyorum dönüş yapılacak!

 • 04 Ocak
  14:47

  Sayın M. H. ' ye irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.com.tr , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri