Digiturk Üyeliği İptal Etmemek İçin Elinden Geleni Yapıyor.

Ali Ö. |

04-03-2015 tarihinde yaptığım telefon görüşmemde benden üyelik iptali için faks çekmemi istedi, o gün çektim ulaşmadı ertesi gün çektim eksik geldi, bugün iki numara daha verildi o numaralara da faks çektim hala Digiturk bize ulaşmadı diyor, böyle bir şirket bir fatura daha almak için bizi bence oyalıyor, 4 kere faks çekmeme rağmen hala üyelik iptal dilekçemi alamamış, başka türlü iptal olamıyormuş.

Telefonla üye yapan arkadaşlar telefonla üye iptali yapamıyormuş, hangi çağda yaşıyoruz, hem her seferinde bu şirkete faks çekmek zorunda mıyım? Bağlatmaya gelince yarım saat içinde evime gelip montaj yapabiliyorsunuz. Eğer buradan da olumlu bir sonuç alamazsam hakkımı hukuki yollarla çözeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ö.
  10 Mart
  19:25

  Yapılan görüşmede arkadaşlar yaptıklar saçmalığı toparlayamadılar Digiturk bağlanmayı Düşünenlere sesleniyorum paranız çoksa bağlatın elini veren kolunu kaptırıyor bir fatura daha almak için yapamayacakları şey yok koskoca Digiturk un faks cihazı bozulmuş onun için dört gün sonra alabilmişler faksı saçmalıktan başka bir şey değil

 • 10 Mart
  19:10

  Sayın A. Ö. ile 1208.03.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI