Digiturk Ücretsiz Çanak Antene Para İstedi!

Mustafa K. |

Yaklaşık 6 ay kadar önce Digiturk'e üye oldum ve kurulum için geldiler. Kurulum sırasında dış anten (yani çanak anten) ücretsiz takılıyordu fakat elemanlar çok geç geldiklerinden akşam saatlerinde vakitlerinin az olduğunu söyleyerek, kurulumu benim mevcut bulunan antene bağlamak istediklerini söylediler. Özellikle ilerde ihtiyacım olursa hakkım olan dış anteni ücretsiz getirip kuracaklarını söylediler. Ben de kabul ettim. Fakat şimdi lazım oldu ve 2 kez müşteri hizmetlerini aradım ve bayiye yönlendirdiler. Bayii ise antenin ücretli olduğunu ve 85 TL karşılığında kurabileceklerini söylediler. Müşteri hizmetlerini de tekrar arayınca doğruladılar. Firmadan ve bayiden şikayetçiyim.

Etiketler :

Anten ve Bağlantı Elemanları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  02 Eylül
  10:38

  Aylar sonra resmi olarak üyeliğimi iptal talebi verdikten sonra arayıp 'Mağduriyetinizi giderelim diye aradık. ' diyen firma yetkililerine buradan selamlar olsun. Kurtuldum sizden. Digiturk'mü? Asla.

 • Mustafa K.
  13 Mayıs
  02:47

  Telefonum ulaşılabilir durumda. Makul saatlerde ararsanız her daim cevap veririm. Umarım ilgilenirsiniz, bekliyorum.

 • 12 Mayıs
  09:34

  Sayın M.K. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri