20 Eylül 2013

Digiturk TV ve İnternet Paketi Kampanyası!

Digiturk TV paketlerinden internet ve TV birlikte olan 59,90 TL'lik paket hakkında bilgi alarak üyelik işlemlerimi yaptım. Ancak kurulum sağlandıktan sonra öğrendim ki internet için Türk Telekom ile ayrıca bağlantıya geçip onun için de başvuru basamaklarını geçerek kurulum yaptırmam gerekiyormuş. Oysa ki verdiğim adreste bu hizmetin sağlanabileceği ödeyeceğim faturaya kadar tüm detaylı bilgi sağlanmıştı.

Ancak Türk Telekom'u aradıktan sonra öğrendim ki bulunduğum yerde fiber internet seçeneği olduğundan o pakette söz edilen internet olmuyormuş ve daha yüksek bir fatura ödemem gerekiyormuş? Bu nasıl bir paket anlayışı ki faturaları bile ayrı kurumlardan geliyor?

Meltem 80 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın M.Y. ile 25.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Meltem24 Eylül 2013

    Ayrıca bir hafta içerisinde iki defa teknik problem yaşadım,servis için ücret talep edildi,evini sadece akşam kullanan bir aile olarak teknik servisin de en erken ertesi gün gelebileceği söylendi bir haftalık kullanım için yeterli geldi ve bugün iptal ettirip yeni bir kurulum yapıyorum,cayma ücretim de karşılanıyor.Çok teşekkür ediyorum digitürk yakından tanıma şansım oldu seni bu kısa sürede!!!

  • Meltem24 Eylül 2013

    İPTAL İŞLEMLERİMİ BAŞLATIYORUM BUGÜN ,MEMNUNİYETİM SONSUZ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön