Digiturk Telefon Ve Sms İle Rahatsız Edilmek İstemiyorum!

Salih G. |

Digiturkten bıkmamak elde değil,.Cep telefonundan sürekli aranıyorum. Lütfen iletişim numaramı kayıtlarınızdan silin ve mesaj atmayın, hiçbir kampanyanızdan yararlanmak istemiyorum, dememe rağmen sürekli rahatsız ediliyorum.
Benim gibi milyonlarca insanında rahatsız edildiğine inanıyorum. Şayet buradan da bir netice alamazsam Mahkeme açacağım, ne masraf olursa olsun...

Etiketler :

İstenmeyen Reklam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih G.
  25 Eylül
  15:10

  Bu şirketin insanları nasıl taciz ettiğine dair mahkemede tanıklık yapabilirim. Hergün değişik telefonlardan hem mesaj hemde otomatik telefon aramalarından gerçekten bıktım. Kendilerini bu taciz devam ederse mahkemeye vermeyi düşünüyorum.

 • Salih G.
  17 Eylül
  19:58

  gelde gülme, özellikle bekledim bugün Digiturk ten telefon gelsin de konuşayım diye. Nasıl bir kuruluşsunuz siz ki, işinize gelmediği zaman rahatsız ettiğiniz müşteriyi telefondan bulamıyorsunuz? Yahu silin numaramı kardeşim bu kadar basit.

 • 17 Eylül
  18:54

  Sayın S.G. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri