Digiturk Teknik Servis Yayın Sorununda Ücret Alıyor

Görkem B. |

Merkezi sistemin santralini değiştirmeye gelen teknik servis bizim ev ile ilgili bağlantıya zarar verdiği için yaklaşık 3 haftadır kullanamıyorum. Bu ay kullanmadığım Digiturk'ün faturasını ödedim. Digiturk'ü aradım teknik servisi onlar yollarlarsa 25 TL teknik servis bedeli olacağını söyledi o yüzden direk Teknik servisin numarasını arayın dedi.

Teknik servisteki beyefendi ise bugün geleceğini söylediği halde gelmedi. Tüm gün telefonda açmadı. Aradım Digiturk'ten haftaya randevu aldım. Muhtemelen zorla gelecek bu sefer ama teknik servis ücretini vermeyeceğim bilginize. İlgisiz servisleriniz ile ilgilenin biraz. Zaten rüzgar esse bozuluyor Digiturk, normal günde de teknik servisiniz bozuyor.

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Görkem B.
  04 Şubat
  11:59

  Aramadığınız için sözlü bilgi verememiş olabilirmisiniz ? Kampanya olduğunda sıkıntısız ulaşabiliyorsunuz ama şikayet olunca ulaşamıyorsunuz. Cep telefonumdan ulaşabilirsiniz.

 • 04 Şubat
  11:53

  Sayın G.B. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri