Digiturk Teknik Servis Ve Faks Sorunu!

Can E. |

Apartmanımızda yayın alamayan bir daire için Digiturk teknik servisi uydu sistemine müdahale ederek, mevcut çanaktan gelen hattı ikiye bölerek yarısını söz konusu daireye verdi. Bunun üzerine benim Digiturk yayınım kesildi. Yaklaşık 3 haftadır yayın alamıyorum. Teknik servis yönlendirmek için ücret talep ediliyor. Teknik servisin bozduğu yayın için ücret ödemeyeceğimi bildirdim. Müşteri hizmetleri lafı dolandırıyor. İptal isteğim için faks çektim, farklı günlerde 4 kere faks çekmeme rağmen, müşteri hizmetleri faksın sistemde görünmediğini söylüyor. Elimde ok raporları mevcut. Ayrıca yayın sorununu çözebilir miyim diye TV'nin HDMİ kablolarını söküp takarken TV'nin HDMI portları yandı. Tüm zararımın karşılanmasını talep ediyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı ve konuyu sosyal platformlara taşıyacağımı bildiririm.

Etiketler :

Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  15:26

  Sayın C. E. ile 27.10.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Can E.
  23 Ekim
  18:41

  Digiturk üyeliğimi zorlu bir süreç de olsa iptal ettirdim. Çok mutluyum:)

 • 19 Eylül
  11:07

  Sayın C.E.’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Can E.
  17 Eylül
  14:54

  Ayrıca izleyemediğim sürenin ücret iadesini ve müşteri hizmetlerinizdeki arkadaşınızın talimatı ile yaptığım sök tak işlemleri sonucu yanan HDMI kartında oluşan sorunun karşılanmasını talep ediyorum.

 • Can E.
  17 Eylül
  14:36

  Müşteri hizmetlerindeki çalışanlarınızdan bilgi almakta zorlanıyorum. Sorunumun çözümü için teknik servis yönlendirildi. Teknik servisiniz benden 25 TL parça ücreti aldı. Sorunun kaynağı teknik servisinizin önceden sisteme müdahalesiydi. Kendileri de bunu gördü ve başka bir elemanın geldiğini söylediler. Başka bir dairenin sorununu çözmek için gelen teknik servisinizin benim daireme inen hattı ayırdığını bildirdiler. Bu sorunu çözmek için araya bir splitter attılar ve bunun için benden ücret aldılar. Teknik servisinizin bu işlemi sonucu yayın alamamış ve mağdur olmuş durumdayım ve sorunun çözümü için para ödemiş bulunmaktayım. Bu ücretin derhal iadesini talep ediyorum. Ayrıca iptal işlemi için de müşteri hizmetlerindeki arkadaşınız talebimin aktif olduğunu söylüyor ve 48 içinde arayın diyor. Neden aramam gerektiğini sorunca cevap veremiyor. Derhal iptal işlemi talep ediyor ve bu rezalete son verilmesini istiyorum.

 • 16 Eylül
  14:48

  Sayın C. E. ile 16.09.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI