Digiturk Teknik Servis Ücret Talep Ediyor!

Burak K. |

İlgili maili 02/02/2013 tarihinde destek@digiturk. com adresini gönderdim cevap verilmedi. 5 gün önce bir başka odada yayın izlemek için Turksat ayarları girdiğim Digiturk reciverım şimdi çalışmıyor. Teknik destek ekibinizin söylediğine göre sorun kutunun kendini upgrade etmesi ile ilgili bir sıkıntı, cihazdan kaynaklı. Sorunu gidermek için gönderdiğiniz teknik ekibin 20 TL bedeli var. Üstüne istenilen servis bedelinin sebebini sorduğumda telefondaki beyefendinin gelip orada çatıya çıkacaklar cihazını tamir edecekler bunun bir bedeli var diye cevap vermesi bu sizin gibi bir kuruluşa yakışmıyor.

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak K.
  16 Ağustos
  08:43

  Copy paste edilerek yazılan cevaplarla geleceğinizin çok parlak olduğunu inanıyorum, her ay verdiğim 70 lirayı sonuna kadar hakettiniz bitse şu pakette kurtulsam

 • 21 Şubat
  15:14

  Sayın B.K ile 21.02.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Burak K.
  20 Şubat
  20:44

  Verilen bilgi kesinlikle yeterli ve tatmin edici değildi, reciverin eutelsat için olduğu turksata bağlıyarak bireysel hatam olduğu bilgisi aldımbunun sözleşmede belirtilip belirtilmediğini sorduktan sonra aslında reciveri ücretsiz değiştirdikleri servisin bir maliyeti olduğu bilgisi aldım.

  Telefonda konuştuğum hanım efendi sürekli lafımı bölüp azarlar bir tavırla ilgilendi.O da sağ olsun 7 senedir bir yolla ailemin üyesi olduğu Digiturkte.
  Parasını ödeyip hizmet almıyorum o derece canımı sıkmış bide utanmadan buraya digiturk üyeliği hakkında bilgi verilmiştir yazmışlar.

  Ben onlara digiturkün kısa bir süre önceki manasını öğretmek isterim. Yazık

 • 19 Şubat
  14:48

  Sayın B.K ile 28.02.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI