28 Ekim 2016

Digiturk Teknik Servis Ücret Parası.

Dün akşam itibariyle Digiturk'te sinyal hatası almaya başladım. 0212 473 *** numarasını arayıp, müşteri temsilcisi için görüştüğümde kendisine; evde kendim kurulumu yapmaya çalıştığımı, fakat hala hata aldığımı, sinyal bulunamadığını belirttim. Kendisi ise buradan kendilerinin yapacak bir şeyleri olmadığını, istersem teknik destek gönderebileceklerini, fakat akşam 7'den sonra çalışmadıklarını ve ücretinin 35 TL olduğunu belirtti.

Akşam 7'de aradığım için teknik desteğin gelmeyeceğini, yarına kaldığını söylediler. Öncelikle her ay tonlarca fatura ödediğim bir şirketin benden teknik servis için 35 TL istemesi oldukça seviyesiz bir hareket. İkincisi çalışan bir kişi olarak akşamları evime geldiğimden saat 7'de teknik servisin bitmesi oldukça elverişsiz. Paketimi yükseltmeleri için sürekli gün içinde arayıp rahatsız eden Digiturk'ün, bu konuda gerekli hassasiyeti göstermemeleri de ayrıca üzücü.

Yasemin 200 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Y. E., Tarafımıza yönlendirdiğiniz şikayetiniz, Tüketici Şikayetleri alanından bırakmış olduğunuz 31381552 no’lu şikayete istinaden inceleme aşamasındadır. Şikayetinizin çözümüyle ilgili en kısa zaman içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygilarimizla. Digiturk Musteri Hizmetleri Tel: +90 212 473 73 73 Fax: +90 212 473 73 03 E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön