Digiturk Teknik Servis Süresi!

Mehmet Cenk K. |

Bayram'ın son günü meydana gelen teknik arızayı bildirdim. Ertesi gün bir teknik servis arayıp 6 gün sonraya gün verdi ama ben randevuyu kabul etmeyip Digiturk çağrı merkezini tekrar arayıp yoğunluk olabilir ama İstanbul'da 100'ün üzerinde teknik servisiniz var. Farklı müsait olan bir teknik servise yönlendirilmeyi istedim fakat teknik servislerin sadece belirli bölgelere baktığını ilettiler.

İptal girişiminde bulundum bu seferde farklı bir teknik servise yönlendirdiler. Sonra tekrar digital servisine yönlendirişmişim yine? Tekrar aradım tekrar değiştirdik Kadıköy Bimeks teknik servisine yönlendirdiklerini söylediler 3 gün geçti hala çözüm yok? Teknik servislerinin telefon numarasını dahi bilmiyorlar.

Etiketler :

Teknik Servis Süre Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  18:05

  Sayın M.C.K.ile 22.10.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Mehmet Cenk K.
  22 Ekim
  12:32

  DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verildi derken konuyla alakası nedir acaba? Bugün 4.gün hala oyalanmaya devam ediyorum çözüm bulunamadı? Ayrıca çağrı merkeziniz beni arada kapanmış olan Bimeks teknik servisinize yönlendirmiş yani yazmakla bitmeyecek bir sorumsuzluk ve müşteri mağduriyeti var! Ama fatura tahsilatınızda sorun yok zannedersem?!

 • 22 Ekim
  12:26

  Sayın M.C.K.ile 21.10.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI