08 Şubat 2016

Digiturk Teknik Servis Hizmet Bedeli Çok Fazla!

05.02.2016 tarihinde abonesi olduğum ve her ay düzenli olarak faturasını ödediğim Lig TV yayınını saat 19.00'da izleyemedim. Bu esnada maç başlamıştı fakat 77. Kanal kanal listesinde yoktu. Müşteri hizmetlerini aradım. Söylediklerini yaptım ama gene olmadı. Tekrar aradım ve sonuç gene aynı. Arıza kaydı oluşturdular ve teknik servisin eve gelmek için 35 lira söylediler nedenini sordum hizmet bedeli dediler. Ne hizmeti verecek servis bana dedim. Ben zaten bu hizmeti sizden aldığım için bunun faturasını ödüyorum dedim. Yok 35 lira kabul ediyorsanız servis gelecek dediler. Maalesef kabul etmek zorunda kaldım. Ertesi gün servis geldi evdeki kablodaki sinyal seviyesini ölçtü falan her şey normaldi. Bir şey bulamadılar sırf boş yere para almamak için kutuyu değiştirdiler. Arıza ne diye sordum cevap vermediler ama 35 liram gitti. Digiturk kendisinden kaynaklı arızanın da parasını yine benden aldı.

Serkan 83 Okunma

Cevaplar

  • Serkan10 Şubat 2016

    Bu sikayetime iluskin telefonla aradılar ve 15yildir 3milyon uyeye bu şekilde davrandiklarini söylediler. Arizanin ne olduğunu tespit etmek için alınan haksiz paranın hesabini siz yapın artık... .

  • Digiturk Temsilcisi10 Şubat 2016

    Sayın S. A. ile 10.02.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Serkan08 Şubat 2016

    Eve gelen servisten ödediğim 35 liranin faturasini istedim ama vermediler. Büroya gidip oradan alabileceğimi söylediler. Bir de hafta sonu Digiturk teknik servisine gittim sırf fatura almak için. Servisten bir dayak yemedigim kaldı. faturayı alana kadar 30dakika psikolijik harp yaşadım resmen. faturayı ensonunda aldım. Hizmet bedeli ve kutu değişim ücreti diye 35lira fatura kestiler. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve orasida utunmadan biz bunu bütün abonelerimize böyle yapiyoruz dediler. Özürleri kabahatlerinden beter yani.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön