Digiturk Teknik Servis Hakkında!

Oğuzhan N. |

1 yıldır Digiturk abonesiyim. İlk önce hediye edilen HD yayın donunca yardım istedim, bana teknik servis bedeli ödemem gerektiğini söylediler, o zaman iptal edin dedim. Durup dururken kutuya elektrik gitmez oldu yayın alamıyorum yine aradım teknik servis için yine ödeme yapmam gerekiyor. Kuruma her ay bana yayın sağlaması için 28 TL ödeme yapıyorum ancak yayın alamıyorum. Yayını almak için de yine para ödemem gerekiyor. Digiturk size yayın için kendi servisi göndermiyor masrafı yine kullanıcıya yüklüyor. Yani Digiturk üyesi iseniz sürekli para ödemek zorundasınız. Taahhüt sürem biter bitmez çanakla yayın alacağım.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan N.
  13 Ekim
  14:21

  İrtibat bilgilerinden tarafıma 7 gün 24 saat ulaşılabiliyor. Yaşadığım sorun ile ilgili olarak kurumdan bazı arkadaşlar beni arıyorlar ve görüşme sağlanabiliyor. Tabi kurum olarak sizde birimler birbirlerinden bihaber se bunu bilemiyorum.

 • Oğuzhan N.
  06 Ekim
  17:18

  İrtibat numaramın kurumunuzda olmaması ne güzel.
  530 881 7763 tel.
  Oguzhann@garanti.com.tr ise mail adresim.

 • 04 Ağustos
  10:56

  Sayın O.N.' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri