Digiturk Teknik Servis Gelmiyor

Eren Ö. |

Bir hafta önce Digiturk Superonline kampanyasına başvurdum. Başvurduktan 3 gün sonra teknik servis aradı ve geleceğini söyledi gelmediler. Ertesi gün yine geleceğiz dediler, yine gelmediler. Turkcell Superonline'ı aradığımda bana Digiturk tarafından tarafımıza bir şey iletilmediğini söylediler. Para alırken hızlılar, fakat işlemleri biraz yavaş sürüyor herhalde. İkinci şikayetimde Digiturk Play'den, Lig TV üyeliğimi uzattım bu kampanyaya başvururken ve bana Digiturk play premium hediye ettik dediler.

Maçları ve diğer kanalları izleyebileceği mi söylediler. 1 maç hariç hiçbir maçı izleyemedim onuda evdeki yayını maç süresince kesmek şartıyla izleyebildim. Madem hediye ediyorsunuz ayrıntılı açıklayın.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Teknik Servis Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  10:23

  Sayın E.Ö.ile 09.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Eren Ö.
  10 Mart
  19:41

  DAHA DA ARAMAYIN . HER GÜN ARANMAZ İNSAN .SABAH DOKUZDA ARIYORSUNUZ UYANDIRIYORSUNUZ.ŞİKAYETİME CEVAP VERMEK İÇİN ARAMAZSANIZ ŞİKAYETİME EN İYİ CEVABI VERİRSİNİZ VE ŞİKAYETİMİ KALDIRIRIM.

 • 06 Mart
  10:40

  Sayın E.Ö.ile 06.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Eren Ö.
  05 Mart
  20:37

  sorunum daha çözülmüş değil 2. haftaya girdik daha gelen yok teknik servisten sadece arayıp oyalıyorlar.şikayetime cevap verilmiş görünüyor .ben buraya digitürk müşteri hizmetleri ile konuşmak için şikayet yazmadım sorunum çözülsün diye mesaj attım.şikayetvar.com görevini yerine getirmiştir fakat digitürk onlarada yanıltıcı bilgi vermiştir.

 • 05 Mart
  09:39

  Sayın E.Ö.ile 05.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Eren Ö.
  04 Mart
  17:05

  Ulaşamadıysanız bir daha arayın . İş ürün satmaya gelince günde 3 defa arıyorsunuz. Yada müşteri hizmetlerini ücretsiz yapın arayalım biz sizi.

 • 04 Mart
  15:41

  Sayın E.Ö. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri