Digiturk Teknik Servis Fiyaskosu!

Boğaçhan U. |

Bizi mahkum ettiğiniz anlaşmalı teknik servisleriniz hem size hem bizi mağdur ediyor. 10 yıldan fazla bir süredir kullandığım ve aylık 119 TL ödeyerek bir maçı bile izleyemediğim üyeliğimi bugün sonlandırmak için teknik servise gidip dilekçe dolduracağım. Bunun için ayrıca teşekkür ederim. Şöyle ki; arıza kaydı açınca teknik servis geliyor, çalışan birinin hattını bize veriyor. Bizimki çalışırken bir komşuyu mağdur edip kaçarak gidiyor. Daha sonra diğer komşu arıyor, bizim hattı ona takarak onun sorununu çözerken bizimkini bozuyor. Sitenin içindeki altyapıya biz karışmayız diyorlar. Kendimiz ekstra para ödeyerek çatıdan daireye kadar kablo çektiriyoruz. Bir süre sonra bir bakıyoruz yayın yine gitmiş! Neden? Teknik servis başka birinin sorununu çözmek için özel olarak çektiğimiz kabloyu kesmiş ve paylaştırmış. Elm sokağında kabus gibi böylece yuvarlanıp gidiyoruz.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  16:10

  Sayın B.U.’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Boğaçhan U.
  15 Mart
  18:31

  Bilgi verildiği yalan! Sorun hakkında detaylı bilgi alıp, iptal işlemi yapmamam için taklalar attılar. Teknik servislerden nasıl kazık yediklerini anlattığım ve olaya hassasiyet gösterdiğim için teşekkür ettiler. tabi ki üyelik iptali için beni ikna edemediler.

 • 15 Mart
  18:22

  Sayın B.U ile 15.03.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,

  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI