10 Ekim 2016

Digiturk Teknik Servis Çalışan Makineye Bozuk Deyip 480 TL İstedi.

Arıza veren makine için gelen servis elemanı çalışan kutuyu hiç açmadan, kırık deyip 35 TL servis ücreti aldı. Bir de 480 TL makine parası ödeyeceğimizi söyledi. Şikayet talebinde bulunmamıza rağmen Digiturk tekrar aynı servisi yönlendirdi. Servis elemanı bizi arayarak gelmeyeceğini, nereye istersek şikayet edebileceğimizi söyledi. Tekrar şikayet talebinde bulunduk. Yine dikkate alınmadı.

Bu süreçte konuştuğumuz yaklaşık 10 farklı çağrı merkezi elemanından başka bir servis istediğimizi ısrarla söylememize rağmen, 3.kez aynı servis yönlendirildi. Servis yine arayarak ısrarla makine kırık dedi. Bu süreçte tekrar şikayet talebinde bulunduk. Yine hiçbir işlem yapılmadı. Eşim makineyi başka bir Digiturk servisine götürdü. 5 dk da makine yapıldı. Taktık mis gibi çalışıyor. Bu süreçte gerçekten çok yıprandık. Yine kendimiz çözdük. 1 yıllık ücreti ödememiş olsaydık hiç durmaz iptal ederdik.

Dilek 242 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi10 Ekim 2016

    Sayın D. A. ile 10.10.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön