Digiturk Teknik Servis Bedeli!

Cemil Erbay P. |

Biz yaklaşık 1 senedir digiturk kullanmaktayız. Her ay 82 tl paket bedeli ödemekteyiz ve 1, 5 haftadır sinyal sorunu yaşamaktayız. Bunun için digiturk call center aradığımızda bize 20 tl lik bir bedel ödememiz gerektiği söylendi ve herhangi bir problem olduğunda bu bedeli karşılamamız gerekiyormuş ve bunu bize sözleşme imzalarken bildirmişler? Fakat ben iş yerime gelen teknik servisten öğrendiğim kadarıyla belli bir paket ücreti ödeyen müşterilerden bu bedel alınmamaktaymış.

Digiturk'ü tamamen kapattırmayı düşünüyoruz çünkü 20 tl için müşteri memnuniyetsizliği ve müşteriyi elden kaçırmak isteniyorsa bunu kısa zamanda başaracaklardır. Konunun en kısa zamanda çözüme kavuşmasını bekliyoruz.

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  11:18

  Sayın C.E.P ile 07.06.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Cemil Erbay P.
  07 Haziran
  11:13

  Merhaba tekrardan,bugün saat 10:45 gibi digiturk call center dan telefon geldi ve 20 tl ücretin ödenmesi gerektiği bildirildi.Durum şöyle:Ben normalde 82 tl ödüyorum fakat sadece 2 ay ligler olmadığından 62 tl ödeyecektim.Yetkilinin söylemine göre eğer lig tv paketini dondurmasaydım bu 20 tl ücret alınmamış olacaktı!Nasıl yani?Ben zaten normalde 82 tl ödüyorum ve ligler bitmiş olduğumdan sadece 2 aylığına dondurmuştum,fakat anlaşılan digiturk bu 20 tlyi de alıp 2 aylık dondurma parasını da fitlemek,arayı kapatmak istiyor.Halkı,tüketiciyi kimse enayi yerine koyamaz.Yardımlarınız için teşekkürler digiturk ve bir daha görüşmemek üzere hoşçakal.

 • 07 Haziran
  10:48

  Sayın C.E.P ile 07.06.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Cemil Erbay P.
  06 Haziran
  14:54

  Merhaba digiturk'e her ay 82 tl ücret ödemekteyiz.Yaklaşık 2 haftadır bağlantı problemleri yaşandığından tv izleyememekteyiz.Müşteri hizmetlerini defalarca aramam rağmen bizden 20 tl ücret talep edilmekte.Benim teknik servisten görüştüğüm bir digiturk çalışanı belirli paket üstü müşterilerden bu ücretin alınmadığını söyledi fakat bana telefonda bu ücretin KESİNLİKLE alınması gerektiği bildirildi.Ben bu ücreti ödemeyi kesinlikle istemiyorum ve gerekli şikayet maillerimi attım.Digiturk'u kapattırmayı düşünüyoruz fakat kimse üyeliğe devam etmemizi istemiyor sanırım.1005495401 abone no.Bize bugün dönüş yapılmasını bekliyoruz.Bu buraya 2. mailimdir,acil cevap dönülmesini bekliyorum.Teşekkür.

 • Cemil Erbay P.
  06 Haziran
  11:30

  Merhaba şikayetimiz 2 haftayı geçti hiç bir şekilde digiturk'den yararlanamıyoruz.Ve hala bir cevap alamadım.Bu 20 tl lik ücret için digiturk ü kapatmamız mı isteniyor bizden?Ona göre davranırsanız bizde kararımızı vermek istiyoruz.Çok acil cevap beklemekteyim.

 • 04 Haziran
  11:08

  Sayın C.E.P. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri