Digiturk Teknik Destek Alamıyorum!

Ömer B. |

2 hafta önce Digiturk'e üye oldum internet + Digitürk. Kurulumu 1 gün içinde çok hızlı bir şekilde yaptılar ancak 2 saat sonra aktivasyon olduğunda bir çok kanalda bozulma cd takılması gibi sorunlar olduğunu gördüm, kurulum yağıldığı andan itibaren beni üye yapan firmayı ve Digitürk müşteri hizmetlerini arıyorum kaç kere aradım tamam iletiyoruz bakacaklar arayacaklar deniliyor ancak şu gün oldu hala ne arayan var ne gelen. Üyeliğimi kapatmak istiyorum onuda yapmıyorlar ilgililere duyurulur.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  12:54

  Sayın H.B. ile 20.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ömer B.
  19 Mart
  18:25

  hele şükür 40 gün sonra yayın geldi şimdi sorun bana gelen 40 TL lik fatura ne olacak izleyemediğim halde ödiyecekmiyim yoksa beceriksiz işini yapmayan teknik servisinizmi ödeyecek bu faturayı ?

 • 19 Mart
  12:35

  Sayın O.B ile 19.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ömer B.
  18 Mart
  16:16

  evet bugün faturam geldi son ödemesi 15 mart aktivasyon tarihi 9 şubat o günden beridir izleyemediğim digitürk için 40 TL fatura geldi şu an hala yayınım yok sözde bugün gelip yapacaklardı cebimden para verip uyducu çağırıp eski sistemimi kurdurdum. ben sizi aramaktan bıktım usandım nasıl bir yüzünüz var anlamadım utanmadan 40 TL yi isteceksiniz. yazıklar olsun

 • 16 Mart
  14:10

  Sayın Ö.B ile 16.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ömer B.
  13 Mart
  17:42

  şimdi yayının neden çekmediğini anladım meğerse teknik ekibiniz işgüzarlık yapıp çanak anten çakmamak için binadaki başka birisinin antenini çıkartıp bizim kablomuzu bağlamışlar hayatımda böyle bir şey görmedim yazıklar olsun sizin yaptığınız işe o komşumun yüzüne nasıl bakıcam ben. böyle işini doğru yapmayan yan firmalarınızın lisansını neden iptal etmiyorsunuz.

 • Ömer B.
  13 Mart
  16:05

  merhaba 2 gündür sinyal seviyesinde azalma var sorunu yaşıyorum fişten çıkartıp tekrar taktım kolay kurulum yaptım ancak uydu yok işareti çıkıyor ekranda, teknik servis gelip bakması gerekiyor, teknik servisi arıyorum müşteri hizmetlerini arayın diyorlar 473 73 73 ü arıyorum müşteri temsilcisi veya arıza kaydı bırakacak bir yer yok. aldığımdan beridir sadece 10 gün izleyebildim 40 TL fatura geldi lütfen artık üyeliğimi iptal edin istemiyorum digitürk lütfen.

 • 01 Mart
  09:28

  Sayın Ö.B ile 01.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ömer B.
  28 Şubat
  17:46

  evet bugün 17:30 itibari ile teknik servis nihayet geldi ancak sinyalde sorun yok baz istasyonu veya buna benzer bir şey engelliyor yayını biz bir şey yapamayız deyip gittiler. evimi değiştiriyim yani anlamadımki . ben bu üyeliğin iptalini istiyorum ayrıca 15 gündür doğru dürüst kullanamadığım izleyemediğim bozuk sisteminiz yüzünden fatura verecekmiyim? doping internet + digitürk aldım digitürk iptal ettirince internet normal fiyatından kullanırsınız diyorsunuz ne yapmam lazım? teknik olarak bu kadar beceriksiz olan bir firma iptal işleminde beni kaç gün kaç ay uğraştırır düşünmek bile istemiyorum.

 • 27 Şubat
  13:34

  Sayın O.B ile 27.02.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ömer B.
  26 Şubat
  14:55

  evet aradınız ancak 48 saat içinde bu sorun çözülecekti sözde halen arayan yok teknik servis yok 3 gün geçti çözemiyorsanız bu kadar beceriniz yoksa yapmayın bu işi. yada söz vermeyin

 • 23 Şubat
  12:19

  Sayın O.B ile 23.02.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI