12 Ağustos 2015

Digiturk Talep Olmadan Otomatik Ödeme!

Sn. Yetkili; ben Akbank'ta **** 1342 5509 **** numaralı kredi kartı kullanıcısıyım. Çalıştığım banka bana bana kredi kartı ekstresini mail yolu ile yönlendiriyor işlerimizin yoğun olmasından dolayı her zaman ekstreyi kontrol edememekteyim.

Ben Digiturk firmasına herhangi bir otomatik ödeme vermediğim halde Şubat ayından itibaren benim hesabımdan olmadığım aboneliğin faturasını tahsil etmektedir. Ben Digiturk abonesi bile değilim. Şimdi güvenlik nedeni ile kartımı kapattırdım banka yeni kart gönderecek. Ben bugüne kadar usulsüzce kartımdan çekilen paranın tarafıma tekrar iade edilmesini istiyorum. Belki bir arkadaşımın faturasını bir defa yatırdım diye kart bilgileri böyle kullanılmaz.

Fatih 142 Okunma

Cevaplar

  • Fatih02 Eylül 2015

    Sizin için bu kadar basit mi bu olayı kapatmak. Sayın yetkili irtibat bilgileri için attığınız e mailé aynı gün cevap verdim yalnız işinize gelmedi sanırım. Mailler gelen ve giden kutusunda kayıtlı ihtiyaç olduğu an ekran görüntülerini gönderebilirim.

  • Digiturk Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Sayın F. U. ' ya irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön