09 Nisan 2013

Digiturk Taahhütlü Dergimi Göndermiyor!

Digitürk web sayfasından mart ayının 24 ünde abone olduğum ve teyidini aldığım Digitürk dergi 15 gün geçmesine ve neredeyse nisan ayının sonuna gelmemize rağmen tarafıma hala gönderilmedi. Müşteri hizmetlerini her aradığımda ise şikayet notunuzu alıyoruz. Belki de kargoda sıkıntı olmuştur deyip başından savıyorlar. Bu nasıl birşeydir anlamadım. Aboneliği yaparken hiç bir sıkıntı olmuyor karttan hemen tahsil ediyorlar ama iş hizmet vermeye gelince umursamıyorlar.

Tamer 183 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın T.Y.ile 19.04.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Tamer 19 Nisan 2013

  görüşüldü, bilgi verildi de ne bilgisi verildi acaba. hep aynı "sikayetinizi dikkate alıyoruz. çözmeye çalışıyoruz. yetkililerle görüşeceğiz" deyip oyalıyorsunuz. ayın 11 inde o da zoraki gelen dergiyi ben ne yapayım.

 • Tamer 19 Nisan 2013

  günlerce ısrarla aramamın ardından en geç ayın 5 inde gönderecekleri dergiyi ayın 11 inde en sonunda gönderdikleri kargo şirketinden gittim kendim aldım. öğrendimki dergiyi ayın 11 nde göndermişler. yani kargoda bir sıkıntı yok. buda demek oluyor ki dijitürk abone olupta benim gibi ısrarla takipçi olmayanlara web sitelerindeki forumlarda da tartışıldığı üzere dergi mergi göndermiyor. başka türlü dergiyi ayın 11 nde göndermeleri için hiç bir sebep yok. normalde günü geldiğinde verirsin kargoya olur biter. nasıl ki abone yaptığında anında parayı faturaya yansıtıyorsan. yazışmaların yapıldığı forumlarda düzenli dergi almayı bırakın üye olupda alan yok. bu bir gerçek. tartışılmaz. bunu öğrendikten sonra aboneliğimi iptal ettirmek istedim. hemen tamam dediler ayın 6 sında. ancak derginin bir yıllık abonelik ücreti ayın 16 sında gelen ödemem gereken faturama hemen yansıtılmış. yani orada da kandırıldım. şikayet var'a teşekkürler.

 • Digiturk Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sayın T.Y.ile 09.04.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön