Digiturk Taahhüt Yenilerken Tam Fiyat Vermiyor!

Ahmet G. |

Geçen ay üyelik taahhüdüm sona erdi yapılan görüşmelerde bana 67 lira ödersem devam edebileceğim söylendi bende kabul etmedim sonraki görüşmemde 3 Ağustos'a kadar 20 TL ödeyeceğim sonrasında ise 49 lira fatura geleceği söylendi şimdi de Teledünya (Türksat) giriş paketi diye bir şey çıkarmışlar 14 lira ona yazmışlar. 34 TL fatura gelmiş hesapta bana söyledikleri paket fiyatıymış sadece.

Ben zaten Digiturk'ü sadece şampiyonlar paketi için kullanıyorum para aldıkları çanakta benim kabloda benim kendi uydum için Digiturk'e ne parası ödüyorum ben bunu anlamış değilim. 5 senedir Digiturk üyesiyim ilk defa böyle bir iş ile karşılaşıyorum telefonda bana başka ücret ödemeyeceğim söylendi taahhüt imzaladım. Konuşmalarda özellikle sordum başka bir ücret ödemeyeceksiniz dendi 49 lirayı aşmayacak faturanız dendi bu şimdi neyin ödemesi eğer bu saçmalığa son verilmezse mahkemeye gideceğim.

Etiketler :

Taahüde Aykırı Zam Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 09 Haziran
    10:55

    Sayın A.G.

    Tarafımıza yönlendirdiğiniz şikayetiniz , Tüketici Şikayetleri alanından bırakmış olduğunuz 26003506 no’lu şikayete istinaden inceleme aşamasındadır.
    Şikayetinizin çözümüyle ilgili en kısa zaman içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

    Saygilarimizla.

    Digiturk Musteri Hizmetleri
    Tel: +90 212 473 73 73
    Fax: +90 212 473 73 03
    E-mail: destek@digiturk.com.tr