Digiturk Taahhüt Vermediğim Halde 1 Yıl Taahhüt Taahhüt Yapılmış!

Fatih Mehmet E. |

Digiturk'ten çok memnunken ve ayda 60 lira ödüyorken bir gün kampanya diye arandım ve karşımdaki kişi bir sürü laf cambazlığı ile kampanyayı bana anlattı. Sonuç olarak bir kaç kanalı 1 ay bedava izleyecektim. Daha sonrasında otomatikman iptal olacaktı eğer hoşuma giderse Digiturk'ü arayıp kampanya fiyatından kanalı izlemeye devam edecektim. Bana anlatılan buydu. Bende kabul ettim.

Fakat 1 ay sonunda iptal olmak yerine 1 yıl taahhüt ve 15 lira sadece 1 dizi kanalı için ödeme yapmak zorunda bırakıldım. Konuşma kayıtlarımın incelenmesini istedim inceledik ve taahhüt etmişsiniz dediler fakat beni yanlış durumuna düşürdükleri yetmiyormuş gibi para ödemeye mahkum ediyorlar. Lütfen gereken yapılsın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Temmuz
  15:31

  Sayın F.M.E. ile 18.07.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Fatih Mehmet E.
  17 Temmuz
  14:22

  evet digiturk telefonla ulaştı.tabi dedikleri dedik oldu.herzaman digiturk haklı müşteri haksız.çok teşekkürler digiturk.dizi paketini iptal ettim ve durup dururken 40 lira ödeyeceğim kurumunuza.ödemek sıkıntı deil kimse 40 liradan aç kalmaz ama arkadaşlar dikkat edin aynı olayla karşı karşıya kalmayın.

 • 17 Temmuz
  14:06

  Sayın F.M.E. ile 17.07.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Fatih Mehmet E.
  16 Temmuz
  21:46

  müşteri hizmetlerinize tabikide ulaştım fakat herhangi bir çözüm bulamadığım için bu sorunla diğer kişilerde karşılaşmasın diye buraya yazma ihtiyacı duydum.Ayrıca digiturk çözüm bulmak yerine müşterisine direkt olarak kapıyı gösterme yolunu seçiyor.bunun içinde ayrıyetten teşekkür ederim.maçları izleyebilmek için digiturku seçiyordum.izlemeyede devam edeceğim ama asla çevreme digiturkü tavsiye etmeyeceğim.iyi günler.digiturk üye numaramı yazayım ulaşmak isterseniz.5244474

 • 16 Temmuz
  15:51

  Sayın F.M.E irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri