17 Eylül 2013

Digiturk Taahhüt İptalinde Ceza Bedeli Aldı!

Faturamız 15 TL fazla geldi. Arayıp sorduğumuzda ise taahhüt verdiğimizi söylediler. Ses kayıtlarını incelemelerini talep ettik, dinlediklerini ve taahhüt verdiğimizi söylediler. Digiturk'e bağlanmak için 45 dakika bekledik, 15 dakika da telefonda görüştük.

Toplamda 1 saat süren bu çabanın ardından bir şey yapamayacaklarını ilettiler. Taahhüt iptali için 35 TL ceza kestiler. Yazılı olarak Digiturk'e şikayette bulunduktan sonra ise telefonda bize bilgi veren kişinin ücret kısmını yarım yamalak söylediğini, haklı olduğumuz için 35 TL cezanın iptal edildiğini söylediler. Ancak izlemediğimiz filmler paketi için bir ay 15 TL fazla ödedik. Bu nasıl satış pazarlık politikasıdır?

Gamze 1.599 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi28 Eylül 2013

    Sayın G.D' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

  • Gamze 20 Eylül 2013

    Mail ya da telefon yoluyla tarafıma ulaşmadılar. Paket üyeliğini de hala iptal etmediler, kanallar açık. Yani sadece taahhüt cezasını kaldırdılar, paket hala açık olduğu için ay sonunda yine faturalandıracaklar herhalde.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön