Digiturk Superonline Kampanyasından Kurulumum Yapılmadı.

Mehmet Haluk D. |

15 şubat tarihinde Digiturk - Superonline kampanyası için başvuru yaptık, kurulumu yapan Digiturk yetkili bayii Yıldırım Digital'in 40 gündür internet bağlantısı için Superonline sistemine girmesini, gerekli bilgileri aktarmasını bekliyoruz. Bayi telefonlara cevap vermiyor, müdahale etmeleri için merkezle temasa geçtik ancak anladığım kadarıyla onlar da laf geçiremiyor.

En son 1 hafta önce kimlik fotokopimiz istendi, hala bir şey yok. 30 gün yan gelip yattıktan sonra mı aklınıza geldi, ilk gün neden almadınız? 40 gündür bilgisayardan bir bilgi girişi yapmak bu kadar mı zor, zahmetli, vakit alan bir iş? Bu ne gayrı ciddi hizmet anlayışıdır?

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  17:15

  Sayın M.H.D ile 09.04.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Mehmet Haluk D.
  07 Nisan
  21:18

  50. gün ! hala bekliyoruz, helal olsun size, hizmetin-servisin alasını sunuyorsunuz !!!

 • 04 Nisan
  14:17

  Sayın M.H.D ile 04.04.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Mehmet Haluk D.
  03 Nisan
  22:58

  bugün üşenmedim, kalktım gittim yetkili digitürk bayisine. sorunun kendilerinden değil superonline'dan kaynaklandığını, bilgi girişi için gerekli formların superonline firmasından kendilerine verilmediğini, bu sorunun da yaklaşık 35 gündür devam ettiğini söylerler. kimbilir haklı olabilirler de madem sorun bu ben 45 gündür bu konuda niye bilgilendirilmiyorum, bu süre zarfında defalarca superonline ile görüştüm bağlantı ne alemde diye sorgularken, şayet anlatılan doğru ise bu sıkıntıyı dile getirebilirdim.

 • 02 Nisan
  15:59

  Sayın M.H.D. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Mehmet Haluk D.
  01 Nisan
  13:07

  hiçbir şekilde çözüm üretilmiyor ki ! üyelik hakkında bilgi verilmişmiş, sorunu giderin şikayetime cevap çözüm ile ilgili olmalı..

 • 29 Mart
  12:33

  Sayın M.H.D ile 29.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Mehmet Haluk D.
  29 Mart
  12:20

  Bugün bir kez daha digitürk yetkilileri ile rutin görüşmemizi yaptık, benim anlayamayacağım derinlikteki (!) sistemsel problemlerden kaynaklanan nedenlerden dolayı bilgi girişinin yapılamadığını, sorunu çözmeye çalıştıklarını, süre veremeyeceklerini ifade ettiler. Benim kıt zekamla anladığım şu: kimlik bilgilerini aktarmak herhalde Nasa'nın Mars'a araç göndermesinden daha komplike bir iş olsa gerek. Yahu kardeşim sistem üzerinden 2 satır bilgi girmeyi beceremiyorsan aç superonline'a telefon, de ki şu zat ortak kampanyamız çerçevesinde üye olmuştur, numarası budur, arayın detayların netleştirin…