Digiturk Superonline Kampanyasından İnternet Bağlantım Yapılmadı

Müge Y. |

Digiturk - Superonline ortak paketinizi kullanmak üzere 1 ay önce üyelik yaptım. Müşteri temsileri ile yapmış olduğum görüşmelerde en baştan itibaren telefon hattımı da aktaracağımı konuşmama rağmen tarafıma yalın ADSL yerine ADSL bağlandığı için telefonumu aktaramayacaklarını bildirdiler ve her seferinde düzelteceklerini söyleyerek her iki taraf da ( Digiturk - Superonline) 2
hafta oyaladılar.

3 hafta süresince iki tarafta da muhatap bulamadım ve sorunumu hep en baştan anlatmak zorunda kaldım. Superonline ortak paket diye bir şeyde yok çünkü birbirinizden haberiniz yok. Yönetemeyeceğiniz bir işe hiç girişmezseniz insanları da mağdur etmezsiniz.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  13:04

  Sayın M.Y.ile 11.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Müge Y.
  11 Mart
  10:54

  Şikayet var editörleri tarafından şikayet başlığının değiştirilmesi nedeniyle farklı bir algı oluşmuş. Benim sorunum digitürk ve superonline tarafından bir türlü çözüm üretilmemesi nedeniyle telefon bağlantısı yaptıramıyor olmam. Hala da sorun devam etmekte. Bu ilgisizliğin nedenini anlayamıyor her iki şirketi de kınıyorum.

 • 07 Mart
  15:10

  Sayın M.Y. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri