08 Ocak 2015

Digiturk Superonline İnternet Paketi Sorunu.

Uzun yıllardır Digiturk abonesiyim ve bir buçuk ay önce Digiturk + Superonline İnternet paketine başvurduk. Bir buçuk aylık süre içinde Digiturk bizim talebimiz ve bilgimiz olmadan başvurumuzu 3 kere iptal etti. İlk iki iptalde gerekçe olarak 'fiber altyapının olmadığı söylendi. Kendilerine kullanmakta olduğumuz fiber internet olduğunu ve bu gerekçenin asılsız olduğunu söylediğimizde yeniden başvuruda bulunmamız gerektiğini söylediler.

İlk iki iptalden sonra yeniden aynı pakete başvurduk son olarak 30 Aralıkta 3. kez iptal başvurumuzu iptal ettiler. Digiturk'te bize sorunu açıklayacak ve çözüm üretecek bir muhatap bulamıyoruz. Bu beceriksizliğe pes diyorum.

Ali 95 Okunma

Cevaplar

  • Ali26 Ocak 2015

    Şikayetimle ilgili olarak Digiturk beni aradı ve talebimin devam edip etmediğini sordular, kısa sürede hallolacaksa ettiğini söyledim. Sonrasında ben bilgi almak için aramadan onlar beni aramadı, verdikleri bilgiler de 'işleminiz devam ediyor'un ötesinde birşey değildi. 2 hafta bekledim, 2 hafta içinde bilgisiz müşteri hizmetleri temsilcileriyle defalarca konuştum ve yine hiçbir sonuç alamadım. Dün de arayarak talebimi iptal ettim. Digiturk'ten internet paketi almak isteyenler 2 değil 10 defa düşünsün. Bu süreç içinde Digiturk hakkındaki düşüncem: "ilgisiz bir kurum ve bilgisiz müşteri danışmanları"!

  • Digiturk Temsilcisi13 Ocak 2015

    Sayın A.K ile 13.01.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön