Digiturk Süper Lig Görüntü Kalitesi 800K!

Burak E. |

Görüntü kalitesi Digiturk Play sitesinden 319 TL'ye aldığım pakette kötü 800k. Oysaki 259 TL olan kampanyalı paket 1200k kalitedeydi, bu haksızlığa derhal son verilmeli, çünkü bende geçen sene süperlig paketi kullanmıştım ancak kampanyadan haberdar olamadım, diğer klasörüne mail attıkları için, kalite yükselmez ise 1200k değerine bende mahkemeye gideceğim, paramızla rezil ediyorlar.

Etiketler :

Görüntü Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  14:10

  Sayın B.E. ile 05.09.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Burak E.
  04 Eylül
  20:59

  (düzeltilerek yayınlanmıştır.) Irtibat bilgileri doğrudur ve sorunu duzeltmek adına hiçbir adım atmıyorsunuz. Yayın kalitesini ancak yukselterek adaletsizligi ortadan kaldirabileceksiniz. Aksi bir durumda boykotla (boykotlarla) karşı karsiya kalacaksiniz. Bu yaptığınız anayasadaki esitlik ilkesine aykiri ve mahkum olduğunuz takdirde tazminat ödemek zorunda kalacaginizın farkinda değil misiniz? şimdi dikkatli bir şekilde okuyun! tüm üyelerinize aynı hizmeti vermek durumundasınız. 259 TL ile satış yaptığınız pakete 1200k yayın kalitesi verip. 319 TL'ye satış yapmış olduğunuz pakete 800k görüntü kalitesi uygulamak hangi akla ve mantığa sığar?

 • Burak E.
  31 Ağustos
  18:54

  Irtibat bilgileri doğru ve sorunu duzeltmek için yayın kalitesi yukselterek adaleteizligi ortadan kaldirin yoksa boykotla karşı karsiya kalacaksiniz. Bu yaptığınız ayasadaki esitsizlik ilkesine aykiri ve tazminat ödemek zorunda kalacaginiz farkinda değil misiniz?

 • 29 Ağustos
  16:04

  Sayın B.E. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri