04 Eylül 2015

Digiturk Sözünü Tutmayan Kurumsal Firma.

29.08.2015 tarihinde 12 aylık peşin ödeme yaparak abonelik başladı. Kurulum Özdem Elektronik tarafından yapıldı. Biz içeriden yayını kontrol ederken balkona çanağı kurdular. Gittiklerinde ana cadde üzerinde olan balkonun tam göbeğine çanağı taktıklarını gördük. Servisi tekrar çağırdığımızda balkonumuz için uygun olan konuma takmak için 20 TL para istedi.

Haklı olarak kabul etmedik ve kendisine böyle olacaksa alın götürün aboneliğimi iptal ediniz dedim. Bizi ilgilendirmez ne yaparsanız yapın arayın merkezi ilgilensinler diyerek ayrıldı. Çağrı merkezini aradığımda görüşmeleri bende kayıt ettim. Yetkili %100 sorunumu ücretsiz çözme sözü verdi. Servis gelmedi bile. Üyelik iptali bedel iademi istiyorum!

Mustafa 81 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi10 Eylül 2015

    Sayın M. K. ile 08.09.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Mustafa07 Eylül 2015

    Digiturk yetkili servisi olan bayiye 12 ay üyelik bedelini peşin ödeyerek abonelik başlattım. Kurulum esnasında ben içeriden yayını kontrol ettiğim için çanak antenin yerine bakmak aklıma gelmedi. Kurulumu tamamlayıp ayrıldıklarında şok geçirdim, çanak balkonum ortasına takılmıştı. Arayıp düzeltmelerini rica ettiğimde geldiler kendileri de arkadaşımız bunu buraya nasıl takmış bu burada olmamış dediler. Uygun olan yere takmak için farklı bir kol gerekiyormuş onunda ücreti 20 TL imiş ücretsiz çanak, kablo ve kurulum ne oldu diye soru sorduğumda işinize gelirse para vermiyorsanız yapamayız diyerek kaba davranıp gittiler. Ara merkezi üyeliği iptal et dediler. Yetkili servis hakkında gereken yapılmalı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön