Digiturk Sözleşmeye İmza Attırabilmek İçin Yanlış Bilgi veren Çalışanlar!

Cihan D. |

Gördüğüm en yetersiz firma Digiturk. Kuruluma gelen ekip yanıltıcı ve bunu herhangi bir şikayet
etme sistemleri dahi yok. Kurulum için gelindiğinde ilk 3 ay 16 TL' lik sonraki aylar için 52 TL’lik fatura geleceği; yetişkin, spor ve belgesel kanallarının tümünün açık olacağı söylendi. 3 aydan sonra sadece yetişkin kanallarının kapanacağı söylenmişti.

2. ayda 60 TL'lik fatura geldi ve yetişkin , spor belgesel kanalları kapandı. Bu sorun için müşteri hizmetlerine güçlükle ulaştıktan sonra yapabilecekleri birşey olmadığını kurulumuna gelenlerin söylediklerine güvenmemem gerektiğini ve imza attırdıkları kitapçığı saatlerce sürecek olsada detaylıca okumam gerektiğini söylediler.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan D.
  03 Ekim
  12:34

  Sizin verdiğiniz irtibat bilgilerinden size hiç ulaşılamıyor.Ayrıca siz aradığınızda da her zaman müsait olacak değilim.Çaldırın kapatın hemen sonra ulaşılamıyor.Sizin çözüm anlayışınız ,müşteri memnuniyeti gibi kavramlar hiç umrunuzda değil zaten.Önemli olan tek şey para almak.

 • 03 Ekim
  12:10

  Sayın C.D. a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri