Digiturk Sözleşmesine Uymayarak Üyelik Bedelini Arttırıyor.

Ümit T. |

Digiturk 100738*** no.lu üyesiyim, sözleşme tutarımda 20,99 TL yazmasına ve sözleşme süresi bitmemesine rağmen, Digiturk üyelik ücretimi 31,05 lira olarak güncellemiş, müşteri hizmetlerini aradığımda 20,99 TL olan ücretime devam etmem için 12 ay daha taahhütte bulunmaya zorluyor.

Beni oysa halihazırda süresi dolmamış bir sözleşmem var, üstelik Digiturk bunu sözleşme sürem içinde 2. kez yapıyor ve firmanın sözleşme kurallarına uymamasından dolayı ben en az kendileriyle 10 tane telefon görüşmesi yapmak zorunda kalıyorum. Üyelik iptali istediğimde de işi yokuşa sürüyor, en kısa sürede üyeliğimi sonlandıracağım.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Taahüde Aykırı Zam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit T.
  17 Ocak
  20:35

  Firmada telefon numaram olmasına rağmen kesinlikle benimle iletişime geçilmemiştir, zaten yukarıda belirttiğim gibi elimde 24 aylık yazılı imzalı taahhüt olmasına rağmen firma benden habersiz hesabıma ekstra ücret tanımlamıştır, kesinlikle tavsiye etmiyorum, hiç üye olup boş yere sinirinizi bozmayın zaten sizden haksız aldıkları 10 lirayı iade etmeleri için en az 20 liralık telefon konuşması yapmanız gerekecek, ben böyle ciddiyetsizlik görmedim.

 • 14 Ocak
  11:56

  Sayın Ü.T. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri