Digiturk Sizden Onayı Alana Kadar Her Şey Var Diyorlar!

Sertan G. |

10 yıllık üyeliğimi faturaların çok yükselmesinden dolayı iptal ettirdim, ertesi gün müşteri hizmetleri arayıp iptal ettirmeyin size kampanya önerelim dedi. Kampanyayı dinledim. Yayını Eutelsat üzerinden alıyorsunuz Türksat'a geçerseniz faturanız biraz daha düşer dediler. Ben de mevcuttaki tüm paketlerimin Teledünya (Türksat)'a geçmem halinde değişip değişmeyeceğini sordum. Özellikle Sporsever, Spor Ekstra ve Çocuk Paketinin aynen devam etmesini istediğimizi söyledim. Telefonda evet aynı şekilde devam edecek dediler ve üyeliği yeniledim.

Ancak sonradan öğrendik ki; Teledünya (Türksat) üzerinde bu paketler yokmuş. Ses kayıtlarının dinlenmesi için itirazda bulundum. çünkü telefonda özellikle sorup teyidini de almıştım. Sonra beni arayıp ses kayıtlarında böyle bir konuşma olmadığını söylediler. Ses kayıtlarını dinlemek istiyorum dediğimde de savcılık kanalı ile isteyebilirsiniz diyorlar. Şikayetçiyim!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranışı Kanal İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  09:19

  Sayın S.G. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri