16 Mart 2013

Digiturk Sinyal Sorunu Ve Talep Edilen Servis Ücreti!

15. 03. 2013 saat 19:15 civarı görüştüğüm teknik servisin "bugün hava şartlarından dolayı birçok üyemizden bu şikayeti aldık ve teknik servis kaydınızı yarın için yaptık. Teknik servis ücreti 20 tl"
ben neden ödeyecekmişim bu ücreti. Sinyal seviyesinin veyahut çanağın yerinin oynamasının sorumlusu ben miyim. Kaldı ki mutfağımda kullandığım normal uydum da hiçbir sorun yok. Hani siz her zaman yağmurda çamurda, karda kıyamette her zaman Digitürk demiyor muydunuz. Mutfağımda ki uyduda herhangi bir sıkıntı yok dediğimde aldığım cevap ilk başta çok normaldi taki "dilerseniz mutfağınıza da Digiturk bağlayalım, ilk üç ay ücretsiz daha sonra aylık 10 TL" cümlesini duyana kadar.

Ali 111 Okunma

Cevaplar

  • Ali 15 Ağustos 2015

    Digiturk'un teknik servis ücreti talep etmesi, bana kalırsa, dünyanın en saçma hizmetlerinden bir tanesi. Neden Digiturk'ten kaynaklanan bir sıkıntıdan dolayı kullanıcılar, servis ücreti ödesinler ki?

  • Digiturk Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın A.R.Ş. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön