Digiturk Sinyal Sorunu Şikayeti, Para İstenmesi...

Kubilay C. |

Bir süre önce blokta Digiturk sistemiyle ilgili bir LNB değişikliği olduğu bilgisini aldık. Bunun sonrasında Digiturk izlenmez oldu. Sürekli kırmızı bir yazı çıkıp sinyal seviyesi sorunu olduğunu söylüyor. Kanallar uçuyor.

Bununla ilgili olarak şikayette bulunduğumda servis yönlendireceklerini belirttiler. Ama 25 TL servis ücretiyle birlikte! Kendi yaptıkları işlemin sonunda çıkan sorunu düzeltmek için üstüne birde para istiyorlar.

Zaten yüksek olan fiyatları yetmiyormuş gibi. Bunun üzerine üyeliği iptal etmek isteyince bin dereden su getiriyorlar. Satarken eve kadar gelip her şeyi kapıda yapabiliyorlar ama iptal olunca bir sürü prosedür.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kubilay C.
  15 Eylül
  11:54

  Sorun hala devam ediyor. Mecburiyetten servis ücretini de kabul ettiğim halde hala ortada çözülen bir durum yok. İzleyemediğim digiturk'e para ödüyorum. Rezletin daniskası resmen. Servis gelip mırın kırın edip tekrar geleceklerini söyledikten sonra gitti. Aradan 1 hafta geçti gelen giden yok. Çağrı merkezini arayıp da biriyle konuşmak için sihirba olmak lazım. Çağrı merkezinde ise türkçesi düzgün 1 kişiyle konuşamadım daha. Yabancılara iş imkanı sağlanmasına karşı değilim ancak çağrı merkezi kardeşim orası. Konuşarak anlaşman gereken bir nokta. Karşındaki seni anlamıyor sen onu anlamıyorsun. Neresinden baksan rezil.

 • Kubilay C.
  30 Ağustos
  18:47

  Benim derdim bilgi gönderilmesi değil. Zaten müşteri temsilcilerinizle görüştüm. Bana tek önerebildikleri ücretli servis. Sorunum iyice arttı kullanamadığım servise para ödemek durumundayım. Vaktim olmadığı için iade edemiyorum. Çünkü sevgili Digiturk satışı yaparken eve kadar geliyor ama iade olunca sen gidip bayısini bulup bir ton uğraşman gerekiyor. Vakit bulduğum anda gidip kafalarına atacağım dandik aletlerini.

 • 25 Ağustos
  17:52

  Sayın K.C. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri