Digiturk Shaktar Donestk - Fenerbahçe Maçı İçin 30 Lira Ücret Talep Ediyor!

Çetin B. |

2 yıl 8 aydır, spor ve ekstra spor paketlerine üyeyim ve her ay diğer paketlerle birlikte 120 lira para ödüyorum. Para vermemin temel nedeni Fenerbahçe maçları. Yaz döneminde yayınladıkları bir FB maçı olmamasına rağmen benden 46 lira ücreti almaya devam ediyorlar ve şimdi bir FB maçı yayınlayacaklar, neymiş efendim onun için ayrıca 30 lira ödemem gerekiyormuş. Hadi diyelim ayrıca para istenmesi haklı, nasıl oluyor da şampiyonlar paketinde ayda yaklaşık 20 maç için 46 lira üyelik ücreti alınırken tek bir maç için 30 lira fiyat belirleniyor? Maçı yerinde canlı mı izlettirecekler. FB sırtından böylesine kazanç elde etme çabalarını protesto ediyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çetin B.
  18 Ağustos
  14:09

  Firma ulaşılamadığı konusunda yalan söylüyor. Sabah 9:04'te aradılar, o sırada müsait olmadığımı daha sonra tekrar aramalarını istedim ancak bir daha arayıp sormadılar. Sonuçta değişen bir şey olmadı, uyguladıkları haksız fahiş fiyatla ben o maçı seyredemediğim gibi, bu ayki faturada 2 liraya yakın bir artış uyguladıklarını gözlemledim. Neyse taahhüdün bitmesine fazla kalmadı.

 • 04 Ağustos
  09:05

  Sayın İ.Ç.B.' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri