Digiturk Servis Ücreti İstenmesi!

Halil G. |

12 aylık peşin ödenmiş Digiturk üyesiyim 13.11.2015 tarihi itibariyle belgesel kanallarını izleyemiyorum, Lig TV kanalları olmasına rağmen belgesel kanalları hiç listede gözükmüyor bu durumu telefonla müşteri temsilcilerine 4-5 defa telefonla arayarak bildirmeme rağmen sorun çözülememiş cihaz fabrika ayarlarına döndürülmüş sorun devam etmiştir. Benden kaynaklanmayan bu problem için 25 TL servis ücreti istemektedirler bunu kabul etmeyip üyeliğimin iptalini istediğimde peşin ödedim paranın da geri verilmeyeceğini söylediler parasını verdiğim hizmeti alamıyorum sorun kendilerinden kaynaklanmasına rağmen servis ücreti talep ediyorlar.

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil G.
  21 Kasım
  16:53

  Digiturk müşteri hizmetleriyle yapmış olduğumuz görüşmelerde hiçbir sorun cozulmemistir hala belgsel kanallarına ulaşamıyorum ücretsiz servis dediler bu seferde 20 TL yol parası istiyorlar bu kadar saçma bir firma görmedim yıllık 600 TL veriyorsunuz ve üstüne kendilerinden kaynaklanan sebebden dolayı utanmadan ücret talep ediyorlar. Alacak arkadaşlara diyorum sakin ola Digiturk almayın.

 • 19 Kasım
  13:06

  Sayın H.G. ile 19.11.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Halil G.
  19 Kasım
  12:12

  Yaklaşık 10 gündür sorun devam etmek dedir belgesel kanalları hala listede gözükmemektedir. Bir gelip bir kaybolmaktadır ve firma yetkililerinin tavrıda hiç hoş değildir BTK üzerinden şikayet ettim 4 gündür cevap vermemektedirler parasını peşin ödediğim hizmeti 10 gündür kullanamıyorum bu kadar müşterilerilerinle ilgili bir firma Digiturk alacaklar kararını gözden geçirsinler lütfen.

 • 14 Kasım
  13:37

  Sayın H.G.' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri