14 Kasım 2015

Digiturk Servis Ücreti İstenmesi!

12 aylık peşin ödenmiş Digiturk üyesiyim 13.11.2015 tarihi itibariyle belgesel kanallarını izleyemiyorum, Lig TV kanalları olmasına rağmen belgesel kanalları hiç listede gözükmüyor bu durumu telefonla müşteri temsilcilerine 4-5 defa telefonla arayarak bildirmeme rağmen sorun çözülememiş cihaz fabrika ayarlarına döndürülmüş sorun devam etmiştir. Benden kaynaklanmayan bu problem için 25 TL servis ücreti istemektedirler bunu kabul etmeyip üyeliğimin iptalini istediğimde peşin ödedim paranın da geri verilmeyeceğini söylediler parasını verdiğim hizmeti alamıyorum sorun kendilerinden kaynaklanmasına rağmen servis ücreti talep ediyorlar.

Halil 79 Okunma

Cevaplar

 • Halil 21 Kasım 2015

  Digiturk müşteri hizmetleriyle yapmış olduğumuz görüşmelerde hiçbir sorun cozulmemistir hala belgsel kanallarına ulaşamıyorum ücretsiz servis dediler bu seferde 20 TL yol parası istiyorlar bu kadar saçma bir firma görmedim yıllık 600 TL veriyorsunuz ve üstüne kendilerinden kaynaklanan sebebden dolayı utanmadan ücret talep ediyorlar. Alacak arkadaşlara diyorum sakin ola Digiturk almayın.

 • Digiturk Temsilcisi19 Kasım 2015

  Sayın H.G. ile 19.11.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Halil 19 Kasım 2015

  Yaklaşık 10 gündür sorun devam etmek dedir belgesel kanalları hala listede gözükmemektedir. Bir gelip bir kaybolmaktadır ve firma yetkililerinin tavrıda hiç hoş değildir BTK üzerinden şikayet ettim 4 gündür cevap vermemektedirler parasını peşin ödediğim hizmeti 10 gündür kullanamıyorum bu kadar müşterilerilerinle ilgili bir firma Digiturk alacaklar kararını gözden geçirsinler lütfen.

 • Digiturk Temsilcisi14 Kasım 2015

  Sayın H.G.' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön