Digiturk Servis Ücreti İadesi!

Mehmet O. |

Digiturk kampanya kapsamında ücret almadığınız kurulum ve aktivasyon bedelini, nasıl ki müşteri sözleşme tarihini bozarsa, tahsil ediyorsunuz. İşte aynı şekilde benim iptal ettiğim bir IQ modemin kurulumu için benden tahsil ettiğiniz 25 TL'yi de bana aynı şekilde geri ödemeniz Adalet ve Hukukun gereğidir. 25 TL'nin geri ödenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet O.
  24 Ağustos
  17:31

  Ödemeyiz dediniz ve geri ödemediniz 25tl yi.Neymiş : AKTİVASYON bedeli geri ödenmezmiş .Sizin aktivasyon dediğiniz nedirki geldi cihazı bağladı ve gitti .Ben bu 25 tl yi asla unutmayacağım ve bunu bir şekilde amorti etmeden Digiturk ten ayrılmayacağım .Şunu özellikle söylemeliyimki Digiturk artık "Müşteri memnuniyeti " falan ile meşgul değil ,bence bu tutumları kuruma kesinlikle zarar verecek....

 • 24 Ağustos
  13:19

  Sayın M.N.O. ile 24.08.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Mehmet O.
  18 Ağustos
  13:40

  görüldüğü üzere defalarca benden haksız yere alınmış olan servis ücretinin iadesini tale etmeme rağmen cevap bile vermiyorlar ben ne dersem o olur a getiriyorlar .Biiyorlar ki vatandaş 25tl için mahkemeye başvuracak değil böylece bir güzel haksız parayı almış oluyorlar.