07 Şubat 2014

Digiturk Servis Haksız Ücret Alıyor

Ben mevcutta Digiturk (5161****) ve Superonline üyesiyim. Digiturk + Superonline kampanyanızdan faydalanmak için başvuruda bulundum. Bugün teknik servis elemanı beni aradı ve evime yönlendirdim. Yalnız eleman sadece kimlik fotokopimi almış ve başka hiçbir işlem yapmadan 25 TL ücreti talep edip, eşimden almış.

Tekrar elemanı aradım ve kendisine bu şekilde talimat geldiğini, ben zaten fibernet üyesi olduğum için yapabileceği bir şeyde olmadığını belirtti. Ben bu uygulamaya itiraz ediyorum. Sadece kimlik fotokopisi almak için teknik servis ücreti alınmaz, bana bildirilseydi ben kendim gidip teslim ederdim. Benden alınan 25 TL ücretin iadesini talep ediyorum.

Sinan 66 Okunma

Cevaplar

  • Sinan09 Şubat 2014

    Sayın M.H., Öncelikle bana bir bilgi verilmedi sadece uygulama prosedürünün bu şekilde olduğunu söylediniz. Diğer yandan hizmet bedeli altın alınan ücret,hizmet verildikten sonra alınır.Lütfen kanunları kontrol ediniz yalnız siz Digitürk olarak hizmet vermeden parayı önce alıyorsunuz ve sonrasında benim hizmetin tamamlanmasını beklememi istiyorsunuz. Sizin uygulamanız hep bu standartta mı bilgi verirmisiniz.?Sizce bu kanunlara göre uygun mu?

  • Digiturk Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın S.M ile 07.02.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön