Digiturk Seçtiğim Paketten Farklı Paket Tanımlamışlar

Arda K. |

Digiturk'den şuan da halen aktif olarak devam eden kampanya paketini istedim. Ancak, bugün müşteri hizmetlerini aradığımda hesabıma, farklı farklı paketler tanımlandığını ve faturamın 40.00 TL olduğu söylendi.

Ben, müşteri hizmetlerindeki arkadaşa da ilgili paketi alırken defalarca teyit ederek sordum. Şimdi de bana 3 iş günü içinde inceleyeceklerini söylüyorlar. Daha bağlatalı 1 gün dahi olmadan Digiturk'ün oyununa geldim. Derhal istediğim paketin tanımlanmasını istiyorum. Ne eksik ne fazla.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Şubat
  09:07

  Sayın A.K 28.02.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Arda K.
  27 Şubat
  20:04

  Bir konu bitiyor başka bir sorun başlıyor. Kurulumu yapan arkadaş bağlantıyı dışardan yaptı. Sorun olmayacağını söyledi ve olursa da yeniden gelebileceğini belitti. 3 haftadır beni digitürkten farklı farklı kişiler aradı sorun giderilcek gelincek diye ancak bugün sanırım digitürk ün bayisinden bi bayan çok yakışıksız bir tavırla beni sorguya çekti ve gelmeleri halinde 25 TL istedi. İtiraz edincede bi dk diyerek telefonu suratıma kapattı. Digitürk'ün böyle bayilere, müşteri memnuniyetini hiçe sayan bayilere cezası yok mudur? bana 3 haftadır gelcez diyorlar sonra sıkıştıklarında ukalaca ahkam keserek telefonu suratıma kapatıyorlar. Ben de digitürkü kapatıyım ozaman. Yeni üyelere ne güzel hizmetiniz var. Kurulum işlemine tek kuruş para vermem. Benden kaynaklı hiçbir hata yok ayrıca bunu beni 3 hafta bekleterek yapmaları yakışıksız. Kurulumda da arkadaş, daha çatıya çıkmadan, portlar dolu olabilir yer yoksa ben takıcam ücreti 10.00 TL dedi. Çıkar çıkmaz abi valla hepsi dolu. Günahı boynuna tabi ben göremediğim için verdim fazladan 10.00 TL yi. Bu samimiyetsiz hareketleri gördükçe onun da yalan olduğunu düşünüyorum. Bu iş artık çözülecek.

 • 31 Ocak
  13:47

  Sayın A.K 30.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI