Digiturk Reklam Mesajları Gönderiyor.

Mutlu Ö. |

Firmanızdan ve firmanıza bağlı olduğunu düşündüğüm taşeron mağazalardan tanıtım ve kampanya mesajları alıyorum ve bu durum çok rahatsız edici. Firmanız ile ilgili herhangi bir aboneliğim bulunmuyor ve daha öncesinde de olmadı. Açıkçası sürekli gelen mesajlarınızdan sonra da kesinlikle firmanızla hiçbir şekilde ilişiğim olmayacaktır.

Reklam mesajları ile ilgili rahatsızlığımı daha öncesinden firmanızı arayarak bildirmiştim; ancak reklam mesajları daha yoğun gelmeye başladı. Bu duruma bir çözüm bulmanızı rica ediyorum. Gelen reklam mesajlarından bazılarının ekran görüntüleri de ekte gönderiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  18:20

  Sayın M.Ö.ile 14.01.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Mutlu Ö.
  27 Aralık
  13:56

  09.12.2014 tarihinde buradan şikayetimi dile getirmiştim, yetmedi sonrasında 18.12.2014 tarihinde firmanızı arayarak şikayetimi yineledim. Ancak şikayetçi olduğum konu halen devam etmekte ve yaptığınız şey kesinlikle tacize giriyor artık. Sürekli reklam mesajlarınıza maruz kalmaktan hiç memnun değilim. Beni bu şekilde rahatsız etmeye hakkınız yok. Firmanıza toplamda 3 kere bu durumla ilgili rahatsızlığımı bildirdim. Firma olarak buna engel mi olamıyorsunuz yoksa şahısların rahatsızlıklarını mı umursamıyorsunuz çok merak ediyorum. Sonraki adım mahkemeye başvurmak olacak sanırım.

 • 09 Aralık
  18:51

  Sayın M.Ö. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri