Digiturk Reklam Mesajarı Atmayın.

Aslı G. |

Digitürk Telefon numaramı nereden aldıklarını bilmiyorum ancak benim evde televizyonum bile yok. Digitürk hizmetleri / ürünlerinin müşterisi olma potansiyelim bile yok. Sürekli digitürk'ün robotu tarafından aranıp mesai saatlerinde rahatsız ediliyorum. Mesaj da yazdım kendilerine ancak ciddiye alınmadı.

Etiketler :

İstenmeyen Reklam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslı G.
  26 Ağustos
  16:28

  Halen telefon mesaj ve arama tacizleri devam etmektedir. Mahkemeye mi vermeliyim sizi?

 • Aslı G.
  13 Ağustos
  18:45

  Merhaba, artık numaranızı gördüğüm anda bile huzursuz oluyorum. Yine reklam yapılacağını düşünerek açmadım. Herhangi bir bilgi verilecekse e-mail yoluyla bilgilendirmenizi rica ederim ve umarım ki bu bilgi veritabanınızdan benle ilgili tüm iletişim bilgilerini silme ve beni birdaha rahatsız etmeme nezaketini göstereceğinizle ilgili olur.

  Telefonlarınızla bu kadar bıktırdığınız için, bundan sonra evime televizyon alıp da sizden hizmet alma ihtimalim olsaydı bile almazdım. Tekrar belirtiyorum, televizyonum yok, televizyona harcayacak kadar değersiz bir boş vaktim de yok, haliyle digiturk hizmetlerini alma ihtimalimde yok. Televizyonu olmayan ve almayı da düşünmeyen biri olarak(defalarca vurguluyorum dikkatinizi çekerim), herhangi bir platformda, digiturk paketleriyle ilgili bilgi almak istediğimi belirttiğimi de, ikide bir telefonla beni rahatsız etmenizi kabul ettiğimi de hiç sanmıyorum. Benden izinsiz olarak iletişim bilgilerimi nereden aldığınızı da göndereceğiniz e-mail yoluyla bildirirseniz sevinirim.

 • 13 Ağustos
  18:29

  Sayın A.G. 'a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri