06 Haziran 2013

Digiturk Receiver ve Kart Teslim Alınmıyor!

Üye olduktan sonra 10 gün içinde Digiturku iptal ettim 3 hazirana kadar kullanımı var diye teslim etmek istediğim halde almadıkları decoderi, kartı ve modemi kurulum yapan eylül iletişime gelip teslim almaları için aradım 20 tl ücret istiyor, nedeni bölge dışında olmammış. Kurulum yaparken bölge dışında değilmiydim diyorum cevap yok. Digiturk decoder, kart ve modemi en yakın bayiye teslim edebilirsiniz dedi, Ege iletişimi aradım teslim edeceğimi söyledim modemi alamayız bize tanımlı değil diyor. Digiturk'u aradım biz şimdi bayiye kayıt giriyoruz modemde dahil teslim edebilirsiniz, ege iletişimi aradım öyle bir kayıt yok alamayız diyorlar, böyle birşey olmaz bir kaç gün içinde teslim edemezsem ne olacak.

Metin 670 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi07 Haziran 2013

    Sayın M.A ile 07.06.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Metin 06 Haziran 2013

    Digiturku aradım defalarca , selçuk beyle görüştüm , tayfun beyle görüştüm bir bayanla görüştüm hepsi bayiye bildirim geçilmiş receiver kart ve modem dahil teslim yapabilirsiniz dedikleri halde hala bayii bildirimde modem yazmıyor tanımlı değil diyerek teslim alamayız diyor , çıldırmamak elde değil burda Şikayet No : 1800351 , 1801814 ile bildirdiğim konuları müşteri hizmetleri ile anlaşıp çözdüğümüz halde hala başa dönüyoruz konuşulanların ses kayıtlarının hiç birini bildirimlerin hiçbirini bilmiyor gibi konunun başına dönüyorlar defalarca tekrar tekrar anlatıyorum, böyle terbiyesizlik, böyle vurdumduymazlık görmedim!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön