26 Ağustos 2013

Digiturk Receiver Değişiminde Servis Ücret İstiyor!

Bana 2 ay önce Digiturk IQ cihaz bağlandı. Cihaz aldığımdan beri cep telefonum cihaza 6 metreden fazla yaklaşınca yayında donma yapıyor. Konuşma olmasa bile bu yayında donma oluyor. Bunu müşteri hizmetlerine bildirdim. Bana E37-32 hata kodunun düzelmesi için cihazın değişmesi gerektiğini ancak bunun için benim 25 TL ücret ödemem gerektiğini söylediler. Benim bir kusurum olmadan firmanın kusuru nedeniyle bir işlem yapılmasını istediğimde bana gelen kusurlu cihazın değişmesi Digiturk'ün bana kusursuz hizmet vermesi için Digiturk benden para istiyor. Mağduriyetimin acilen giderilmesi istiyorum.

Uğur 225 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sayın U.A. ile 04.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Uğur03 Eylül 2013

  Digitürkün bana çözüm olarak verdiği cihaz eskisinden de kötü gündü 5-6 kere kitlenip mavi bir ekran geliyor ardından fişi çekip takınca düzeliyor. Ama ben fişten cihazı çıkarmaktan sıkıldım. Bunu müşteri hizmetlerine bildirdiğimde ve eski cihazın değişme nedeni olan arızanın aynen devam ettiğini söylediğimde bana bu mavi ekran arızası için yapabilecekleri bir şey olmadığını her seferinde cihazı fişten çıkartıp takmam gerektiğini söylediler. Bende bana bu cihaz bir daha arıza yaparsa 1 ay içerisinde servis ücreti alınmayacağının söylendiğini söylediğimde hayır öyle bir şey yok servis ücreti alınır dediler. Ben 6 yıllık üyeyim böyle giderse sanırım 7 yıllık üyeleri olmayacağım.

 • Uğur03 Eylül 2013

  Digitürkün bana yeni verdiği cihaz eskisinden de kötü çıktı bu cihazda aynı hatayı verdiği gibi gündü 5-6 kere kitleniyor fişi çıkartıp takmadan tekrar çalışmıyor. Yeni cihazda arızalı olduğu için aradığım da benden yine para alınacağı söylendi. Digitürk gene aynı çözüm koskocaman bir 0 oldu.

 • Digiturk Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Sayın U.A. ile 28.08.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön