13 Aralık 2013

Digiturk Receiver Arızasında Servis Ücret Alıyor!

Digiturk cihazımı kapatmama rağmen kendi kendine açılıyor. Normalde sadece kapalıyken saat gözüküyor, şuan hem kendi kendine açılmış hem hala saat gözüküyor. Daha cihaz kurulalı 1 sene olmadı. Burada benim hiçbir ihmalim veya hatam olmamasına rağmen servis geldiği zaman 25 TL ücret alacakmış.

Cihazı ben servise götüreyim dedim ama yine durum aynıymış. Sırf bu yüzden iki ayrı lokasyonda bulunan aboneliklerimi iptal ediyorum. Bu servis ücreti devam ettiği sürece daha çok müşteri kaybedeceklerini düşünüyorum.

Evren 55 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın E.U.ile 17.12.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Evren 16 Aralık 2013

    Servis ücreti ile ilgili herhangi bir gelişme olmadı. Problemimin devam edip etmediği bilgisi alındı. Ben de tekrarlamadığını ilettim. Tekrarlamazsa üyeliğimi devam ettirme kararı aldım. Tekrarlarsa servis ücreti ödemeyeceğimi gerekirse üyeliğimi iptal edeceğimi bildirdim.

  • Digiturk Temsilcisi14 Aralık 2013

    Sayın E.U.ile 14.12.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön