Erkan A. Teşekkür Mesajı

Müdahaleniz için teşekkür ederim

Digiturk Plus Teknik Servis Ücreti.

Erkan A. |

Digiturk plus cihazımı açtığımda sağ alt köşede kapatılamayan "Sabit disk ile ilgili problem yaşanıyor. Lütfen Digi kutunuzun fişini çıkarıp" yazan bir hata penceresi çıktı.

Müşteri hizmetlerini ardım bana sadece bilgilerini kontrol ediyorum birine sorulan beklediğiniz için teşekkür ederim dediler 5 dk bekledim sorun çözülmedi. Bende cihazımı değiştirin dedim bunun için eve teknik servis geleceği, bunun için de 35 TL vereceksiniz şeklinde bilgi aldım. Bana üyeliğim yapıldığında herhangi bir problem olduğunda ücretsiz servis var denmişti. Hatta plus üyelerimize özel hizmetimiz vs... . Diye süslediler. Benim bundan anladığım her şey satışı yapıncaya kadarmış. Helal olsun başka bir şey demiyorum. Sattıkları cihazın basit olmasının sonucunu ben niye ödüyorum? Hani cihazı kırar dökerim üstüne su dökülür ayrı konu ama "Cihaz ücretsiz dedik biz" demeyin.

Etiketler :

Decoder / Receiver Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  12:49

  Sayın E.A.’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Erkan A.
  01 Kasım
  18:55

  Müdahaleniz için teşekkür ederim

 • 29 Eylül
  14:27

  Sayın E. A. ile 29.09.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI