Digiturk Play'in Canlı Maç Yayınları "Zaman Olarak" Korsan Yayınların Gerisinde!

Ahmet N. |

Birkaç yıldır Digiturk Play üyesiyim. Önceki yıllarda demode olmuş bir PC kullandığım için yayın sorunlarını kendi cihazıma bağlıyordum. Ancak ı5 işlemcili sorunsuz bir PC aldığımda da aynı sorunların devam ettiğini gördüm. Maç yayınları gerçek zamanlı olarak izleyemiyordum TV'ler de yayımlanan skor değişiklikleri yaklaşık olarak 2 dakikaya yakın bir gecikmeyle bende gözüküyordu. Bu durumun internete aktarılmadan kaynaklanan önüne geçilmez gecikmeler olduğunu düşünürken "Periskop" yayınlarında korsan maç yayınlarına denk geldim. İnanılmaz bir şekilde benim yasal yayından en az 40-50 kadar saniye öndeydiler. Web sayfası üzerinden sorunu Digiturk'e yazılı olarak iki kez yazdım. Bana teşekkür eden bir cevap yazdılar. Müşteri hizmetlerini aradım. Bu durumu kendilerinin sorun olarak görmediklerini söylediler. Yasal abonelik mi, korsan yayın takibi mi? Hangisi bana uygun karar veremedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  14:15

  Sayın A.N. ile 02.03.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ahmet N.
  27 Şubat
  23:28

  Avealalıların (Turktelekom) en normal karşıladıkları husus arayanların ulaşamamasıdır. Avea hatlı telefonumdan arayıp bana ulaşamamışlar. Böylece sorumluluktan çıkmışlar... .

 • 23 Şubat
  11:16

  Sayın A.N.' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri