Digiturk Play'den Maç Yayınını İzleyemedim.

Kemal D. |

Trabzonspor - Beşiktaş maçı Digiturk Play hesabımdan maç izlemek için siteye girdim fakat şifremi unutmuşum mailime şifre istedim şifre gelmedi tekrar istedim 24 saat içerisinde 2. bir şifre isteyemez mişim. Aradım müşteri hizmetlerini şikayetimi belirttim sistemde sorun var maç saatine kadar şifreniz mailinize gelecek dedi şifre falan gelmedi.

Tekrar aradım telefonları çalmıyor ulaşamıyorum bir hafta sonra şikayetimi belirttim dediler ki telefon kayıtlarınızı inceleyelim. İncelediler diyorlar ki şifreniz yollanmış. Bana şifre gelmedi sistem bozuk dediler maç saati gelecek dediler gelmedi. Bir gün sonra şifremi unuttum diyerek sistemden aldım şifremi şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Online İşlemler Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  12:42

  Sayın K.D.ile 20.05.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Kemal D.
  18 Mayıs
  17:57

  hala beni hatalı gösteriyorlar mağduriyetim giderilmedi izleyemediğim maç için para iadesi istiyorum bunun dışında beni tekrar aramayın

 • 14 Mayıs
  17:57

  Sayın K.D.ile 14.05.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Kemal D.
  13 Mayıs
  15:04

  aradım tekrar aynı şeyler söyleniyor size şifrenizi mail olarak atalım diyorlar fakat bana şifre lazım değil artık maç saati mail gelmedi aradım istemden kaynaklı denildi maç saatine gelecek dendi gelmedi bir gün sonra aldım şifremi zaten o günün maç ücretimi iadesini istiyorum o kadar mail şifre istemiyorum bende şifre var zaten maçtan bir gün sonra aldım şifremi ama ne anlamı kaldı ?

 • 13 Mayıs
  10:37

  Sayın K.D. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri