Digiturk Play Yayınları Geri Alma Sorunu ve Tekrar İzleyememe.

Ahmet T. |

Premium üyelik fiyatlarını, 9.99'dan 12.99 olarak güncellenmesi, bunun bahanesine de 2-3 tane yayın verilmesi. Parasını peşin olarak ödediğim ama bir türlü izleyemediğim yayınlar. 90 tane kanalı minimum 12 saat geri alabiliyorken, Lig TV, Lig TV 2 ve Lig TV 3 kanallarını 30 dakika maksimum, bazen almaya çalışsanız da geri alınamadı deyip onu da yapamıyorsunuz.

Müşteri hizmetlerinden verilen cevap, tekrar yayınlama haklarının olmadığına dair bilgi verildi. Fiyatı yükseliyorsunuz da, yayını mı tekrar veremiyorsunuz? Ek'de apaçık yayını geri alabilirsiniz ibaresi varken, bunu yapamama müşteriyi saf yerine koymaktır. Bana hem, 1'den fazla yayını açtırmıyorsunuz hem de kaçanı izletmiyorsunuz!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın Tekrarı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet T.
  26 Eylül
  00:36

  Şikayetle ilgili 4 gündür ne bir arama, ne de bir mail geldi. Ben aradığımda ise herhangi bir bilgi verilmiyor. Size ulaşsak ne olacak? Bilgi mi alabiliyoruz?

 • Ahmet T.
  22 Eylül
  14:48

  Müşteri Hizmetlerini aradım, sen son 16'sında görüşme sağlanmış, ondan sonra görüşme sağlanmamıştır şeklinde bilgi aktarıldı. Gerekirse tekrar arayacağız deyip telefon kapatıldı.

 • 22 Eylül
  14:41

  Sayın A.T. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri