23 Mart 2013

Digiturk Play Yayınını 3G İle İzleyemiyorum!

Digiturk Play'in son güncellemesine kadar İPhone uygulaması ile sorunsuzca 3g ile bağlanarak evde olmadığımız zamanlarda Digiturk Play yayınını izleyebiliyorduk. Ancak güncellemeden sonra artık yayını açtığımızda telefon kendine reset atmaya başladı ve Digiturk bu konuda herhangi bir iyileştirme yapmayı düşünmüyor herhalde gördüğümüz kadarıyla.

Bana üyelik başlatılmadan önce 3g ile yayını izleyebileceğim söylendiği için ben bu platforma üye oldum. Peki şimdi bunu elimizden alarak yok yere bizi mağdur etmiş olmuyor musunuz. Vaat ettiğiniz hizmeti neden vermiyorsunuz. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Serkan 288 Okunma

Cevaplar

  • Serkan23 Mart 2013

    Sorunumla ilgili olarak bir gün içerisinde Digiturk yetkilileri bana döndü. Teşekkür ederim. Ancak söylemiş oldukları çözüm yolu hiç bir işe yaramadı. Bana uygulamayı silip, telefonu da yeniden başlatıp bir süre sonra uygulamayı tekrar kurmamı söylediler. Dediklerini harfiyen uyguladım ancak yaşadığım sorun hala aynı şekilde devam ediyor. Sorunun hallolması için yeni bir çözüm bekliyorum.

  • Digiturk Temsilcisi23 Mart 2013

    Sayın S.F ile 23.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön