Digiturk Play Üyelik Ücretiyle İlgili Bilgi Vermedi.

Mustafa C. |

Digiturk play kurulduğundan beri kullanıcısıyım. Süper lig maçlarını her sene satın alıyorum. 1200 kbps kalitesinde izliyorum. Her sene mail olarak bu zamanlar önümüzde sezonun maçları için fiyat teklifi gelirdi. Benim gibi bu durumda olan arkadaşlarıma mail geldi ancak bana mail tarafınızdan gönderilmedi.

Bununla ilgili canlı destekten defalarca yazmama rağmen hiç ilgilenilmedi yada ben garanti müşteri olarak görüldüm. Bununla ilgili nereye ulaşmam gerekiyor diye soruyorum genel merkez deyip işin içinden çıkıyorlar. Yıllardır aldığım paketi şimdi daha düşük kalitede almamı istiyorlar. Yıllardır müşteriniz olan kişilere bu şekilde davranılmaması gerektiğini düşüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa C.
  30 Haziran
  18:06

  Kardeşim siz benimle dalga mı geçiyorunuz kim kime ulaşamamış telefonu açar açmaz kim aradıysa benı kapattı saat 17:46 da geldi çağrınız bakın kayıtlarınıza ben 17:47 de geri aradım bunun da bakabilirsiniz ilgisiz müşteri hizmetlerinizde ki hanım sizin neden arandığınıza dair bilgim yok daha sonra sizi tekrar aratırım dedi 3 defa ilettim şikayetim olduğunu sizi ararız dedi.
  "Sayın M.Ç. 'a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir" diyebilmek için öncelikle aramanız gerekmektedir açılan telefonu müşterinin suratına kapatıp ulaşılamadı demekle olmuyor bu işler

 • 30 Haziran
  18:01

  Sayın M.Ç. 'a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Mustafa C.
  29 Haziran
  12:14

  bir önceki şikayetimde bir sefer arandım sorunun merkeze iletilip bana geri dönüleceği söylendi fakat kimse aramadı

 • 04 Haziran
  20:03

  Sayın M.C.ile 04.06.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI