14 Temmuz 2016

Digiturk Play Üyelik Seçenekleri!

3 senedir Digiturk play kullanıcısıyım. Başlarda avantajlı olan bu uygulama, ilerleyen yıllarda, sanırım üye sayısının artmasıyla çok anlamsız bir hale geldi. Eski kullanıcı olduğum için önerilen kampanyanın fiyatı, sadece lig maçları için geçen yıl full pakete ödediğim fiyattan farksız. Ayrıca full paket satın almak istesem fiyattan bağımsız olarak böyle bir paketi seçenek olarak sunmaya bile gerek duymamış Digiturk.

4 ay hediye olarak sundukları premium içerik ise şu anda satın alırsam yazın hiçbir maçın olmadığı döneme denk geliyor. Zaten şu anda devam eden full paket üyeliğim olduğu için bu 4 ayı kullanmaya daha sonra başlamak istediğimde ise bunu da yapamıyorlar. Zaten teknolojinin gelişmesi ile artması gereken görüntü kalitesi önceki senelerde kullanmakta olduğum 1200k'dan 800k 'ya düşürüldü, yıl olmuş 2016 hala 800k yayın satılıyor! Sanırım bu yıl üyeliğimi iptal ediyorum.

Orkun 376 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Sayın O. Y. ile 14.07.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön